INICJATYWA

Chcielibyśmy zazielenić cały Kraków, bo wiemy, że Kraków korporacjami stoi, a o zieleń naprawdę trudno jest zadbać.
W naszym mieście powstaje wiele ciekawych inwestycji na większą skalę, a my – zachęcając do pomocy wszystkich obywateli – postanowiliśmy zrobić coś dla lokalnej społeczności Zabłocia. Park kieszonkowy – czy wiesz o czym mowa?

Park kieszonkowy to mała przestrzeń miejska schowana pomiędzy budynkami i wypełniona zielenią. Stanowi idealne miejsce do codziennego relaksu i spotkań towarzyskich.

cropped-tc582o-e28094-kopia-e14793952515552.jpg
Szkic skweru przy ul. Dekerta

W Krakowie wciąż są punkty, które można ciekawie zagospodarować. Nasz projekt koncentruje się wokół małego skweru przy zbiegu ulic Dekerta, Wałowej i Kiełkowskiego, który planujemy wziąć w nasze ręce, by stworzyć niecodzienną przestrzeń z motywem przewodnim ogrodu motyli. Zainteresowany?

Jesteśmy grupą studentów, która chce zainspirować mieszkańców Krakowa do polubienia zmian i zaangażowania się w lokalne inicjatywy. Działamy w oparciu o ideę crowdsourcingu, czyli współpracy przynoszącej sukces jedynie dzięki pomocy społeczności. Dołącz do nas w dowolny sposób – powiedz znajomym o akcji, wesprzyj finansowo lub angażuj się w wydarzenia. Liczymy na Ciebie!

Reklamy