O NAS

Zwróć uwagę jak zatytułowana jest ta zakładka: „O nas”.
I wiesz co? Powinniśmy zacząć ten tekst od opisu Ciebie. Dlaczego? Bo tak naprawdę każdy z nas może się zaangażować w akcję Na Rogu Dekerta.

Zanim jednak poznamy Ciebie, przedstawimy się, żebyś mógł nam zaufać. Jesteśmy grupą 50-ciu studentów, ale nie do końca zwyczajnych. My chcemy dobrych zmian. Na Uniwersytecie Jagiellońskim uczymy się o mediach społecznościowych w zarządzaniu. Mógłbyś więc pomyśleć o nas jako o maniakach Internetu, zamkniętych w czterech ścianach ze swoim komputerem. Nic bardziej mylnego!

ekipa-nrd

Aktywność, innowacja, kreatywność, wspólnota. 4 ważne słowa, które łączą studentów naszego kierunku. Postanowiliśmy zrobić coś innego, ale zarazem pożytecznego dla społeczności. Tak oto powstał pomysł na projekt crowdsourcingowy we współpracy z partnerami: mieszkańcami, Zarządem Zieleni Miejskiej, Uniwersytetem Jagiellońskim oraz stowarzyszeniem Podgórze PL.

14805391_10210905864349146_1245741305_n
Praca nad projektem w siedzibie Zarządu Zieleni Miejskiej

Dostrzegliśmy wspólnie, że na krakowskim Zabłociu:
brakuje zielonych miejsc,
mało jest przestrzeni publicznej łączącej mieszkańców,
wiele jest za to inwestycji biznesowych,
istnieje przestrzeń do kreatywnego zagospodarowania.

Brzmi znajomo lub ciekawie? Naszym głównym celem jest stworzenie miejsca, które przy obecnie szybkim tempie życia, pozwoli wszystkim mieszkańcom Krakowa na chwilę relaksu w okolicy Zabłocia. Budujemy park kieszonkowy z motywem przewodnim Ogrodu Motyli. Dowiedz się więcej o naszej inicjatywie.

Może jesteśmy tylko grupą studentów, która ma wielką nadzieję, że zmieni małą część Krakowa w lepszą przestrzeń. Ale liczymy też bardzo na to, że Ty w nas uwierzysz. Dołącz do naszej ekipy i zrób coś o czym będziesz mógł opowiadać przyszłym pokoleniom!

Reklamy