Kamera, akcja!

„Na miejsca, kamera, akcja!” – dało się dzisiaj usłyszeć na rogu Dekerta. Jeśli byłeś w pobliżu i widziałeś kolorowe motyle oraz grupę zziębniętych, ale bardzo roześmianych studentów… to byliśmy my 🙂 !

img_1775fot. J. Cebulak

O porannej porze pojawiliśmy się prawie całą ekipą na Zabłociu, aby nagrać spot promujący naszą akcję. Już za kilka dni zaprosimy Was do zbiórki na portalu crowdfundingowym, dlatego pełna mobilizacja była niezbędna. Przygotowani, chętni do pracy, zabraliśmy się do realizacji scenariusza.

img_1787fot. J.Cebulak

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, udało nam się osiągnąć zamierzony cel. Pomogli nam w tym operatorzy telewizji Kraków PL, którzy cierpliwie pracowali nad nagraniem oraz Panie z zaprzyjaźnionego sklepu Grządka, które ugościły nas ciepłą herbatą i przysmakami. Dziękujemy!

Zabawy i radości mieliśmy wiele. Jeszcze więcej materiałów video, które w tym czasie powstały, jednak nie to było w naszej opinii najważniejsze. Choć zabrzmi to banalnie,  wspólnie spędzone chwile zainspirowały i zmotywowały nas jeszcze bardziej do działania. Mobilizujemy się dla wszystkich mieszkańców Krakowa i wierzymy w sukces inicjatywy #naroguDekerta.

Liczymy na Twoje wsparcie i równie gorące (zwłaszcza w te chłodne dni!) zaangażowanie 🙂 Obserwuj nas na bieżąco na Facebooku, Instagramie i Twitterze.

img_1768fot. J.Cebulak

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s