Czas start!

W listopadzie rozpoczęliśmy intensywną współpracę z Zarządem Zieleni Miejskiej, Stowarzyszeniem Podgórze PL oraz Uniwersytetem Jagiellońskim nad stworzeniem planu zagospodarowania małego skweru przy zbiegu ulic Dekerta, Kiełkowskiego i Wałowej. Co powstało? Projekt parku kieszonkowego, czyli przyjaznego mieszkańcom, pełnego zieleni miejsca sprzyjającego relaksowi.

001
Plan zagospodarowania skweru

Pragnęliśmy przestrzeni funkcjonalnej, nawiązującej do najbliższej skwerowi okolicy, ale również jedynej w swoim rodzaju. Stworzyliśmy plan Ogrodu Motyli, w którym pojawi się dużo zieleni, kwiatów, wygodne siedziska oraz domki dla tych pięknych owadów.

Projekt crowdsourcingowy, w ramach którego budujemy park kieszonkowy, rządzi się swoimi prawami. Po zrobieniu dokładnego researchu podobnych kampanii, zbadaniu sąsiadujących ze skwerem prywatnych i publicznych podmiotów, ustaleniu targetu, czyli grupy docelowej zainteresowanej projektem, wiedzieliśmy, że tak naprawdę naszym największym wyzwaniem wciąż pozostaje upływający czas.

Mamy bowiem określoną liczbę dni na zebranie odpowiednio wysokich środków. To jedyny element, na który mamy tylko (albo aż!) pośredni wpływ. Przyda nam się bardzo Twoja pomoc – dołącz do ekipy, wesprzyj nas finansowo lub angażuj się w promocję akcji!

Dziękujemy za każdą formę wsparcia!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s